Сміттєвози: вибір на користь ДЗАК

      Однією з найбільших проблем населених пунктів, особливо з великою кількістю мешканців, є збирання побутових відходів та вивезення їх до місць утилізації. Проблема  стає чимраз актуальнішою, так як кількість сміття тільки збільшується. Надати допомогу у вирішенні даної проблеми може ПАТ "ДЗАК", пропонуючи сміттєвози для комунального господарства. Ринок даної техніки представлений багатьма брендами, однак сміттєвози DAK володіють  певними перевагами.

 

      Найперше, модельний ряд СКЗ (сміттєвоз контейнерний, заднє завантаження) доволі широкий: від контейнера місткістю 7 куб. м до 26 куб. м. Такий багатий спектр дозволяє підібрати найбільш придатну модель з огляду на кількість сміття, просторність вулиць, де буде працювати машина, та інтенсивність руху по них. Для вузьких вулиць та прибудинкових територій найбільш придатні моделі з об'ємом контейнера 10-15 кубів, для широких сміттєвози 15-26 куб. метрів. Машини 7-10 кубів найбільш ефективно (економія часу та коштів) використовувати для підбирання сміття з прибудинкових територій і перевантаження його в сміттєвози з великим об'ємом контейнера для перевезення до місця утилізації.

 

         Попри високий коефіцієнт ущільнення ще однією перевагою є конструкція підіймально-заантажувального механізму, що адаптована для різних типів контейнерів (сміттєвих баків). Існуюча реальність така, що в багатьох комунальних господарствах експлуатуються нестандартні саморобні баки, завантаження яких є неможливим сміттєвозами, що не обладнані регулювальним завантажувальним механізмом. Натомість, у сміттєвозах СКЗ даний механізм регулюється, що дозволяє змінювати висоту кожного із захватів. Це також передбачено і для випадків, коли нерівний чи обледенілий майданчик, де розміщені баки.

 

        Для підвищення строку служби поверхні приймального бункера, що контактують з відходами, виготовлені з високоякісної зносостійкої сталі HARDOX 400. Високоякісні комплектуючі провідних європейських брендів гарантують надійність та довговічність роботи сміттєвоза.

 

       З огляду на конструктивні відмінності дрогобицьких сміттєвозів, якщо перед Вами стоїть вибір сміттєвоз якої марки придбати, то цей вибір без вагань повинен бути на користь DAK.

Сміттєвози: вибір на користь ДЗАК