Новий автокран КТА-25.02 на шасі Mercedes-Benz Actros

        За декілька тижнів до Нового року Дрогобицький автокрановий вже вкотре потішив випуском нової продукції, а саме  автокрана КТА-25.02, зробивши подарунок до свята Миколая собі та потенційним клієнтам. До речі, численні побажання останніх і стали каталізатором ідеї створення даного крану, що визріла і розвивалась в конструкторських головах заводу.

 

        Автокран КТА-25.02 - це технічний компроміс між оптимальною вантажопідіймальністю 25 тонн та збільшеними вильотом та висотою підіймання. До того ж, це втілення найсучасніших конструкторських рішень, що полягають в особливостях конструкції, способах управління, дизайні та комфорті. 

 

     Кран КТА-25.02 змонтовано на шасі Mercedes-Benz Actros, що гарантує йому стійкість в русі та надійність в експлуатації. Стріла 4-х секційна, виготовлена з гнутого профілю високоміцної сталі. Виліт стріли - 26 м, висота підіймання 32 м, довжина стріли - 30,4 метра. Збільшений опорний контур, передні опори якого є поворотними, а задні висувними, гарантує стійкість крана в роботі. Автокран КТА-25.02 укомплектований приладами безпеки ПЗК-10 і СНЕП, передбачена опція радіодистанційного управління. Комфортні умови роботи оператора створені завдяки комплектуванню енергомічною кабіною нового зразка, опалювачем та кондиціонером.

 

  КТА-25.02 - стовідсотковий ДАКівський проект, в який вкладено творчу енергію, багатий досвід та велике бажання.  Тому дрогобицькі кранобудівники впевнені, що завдяки техічним параметрам та іншим показникам автокран КТА-25.02 незабаром стане хітом продажу не тільки в Україні, але і на зовнішньому ринку.

 


 

Новий автокран КТА-25.02 на шасі Mercedes-Benz Actros

Новий автокран КТА-25.02 на шасі Mercedes-Benz Actros