Конкурентні переваги

Для підвищення технічного рівня і надійності в кранах реалізовано наступні конструкторські рішення:


            • Основні циліндри крана комплектуються високоякісними ущільненнями і направляючими фірми "Simrit".


            • З'єднання трубопроводів виконано із застосуванням різноманітних кілець, фітингів згідно з DIN 2353 (ISO 2434) імпортного виробництва фірми "Parker".


            • Розподільна і регулювальна апаратура поставляється спеціалізованими виробниками з Болгарії, Білорусі, Росії, України.


            • Трьохсекційна телескопічна стріла довжиною 21,7 м має два проміжних фіксованих положення, що дозволяє крану на довжинах стріли 11,7 і 13,7 м мати вантажний момент, наближений до максимального (73,6 т·м). Висування секцій стріли відбувається послідовно двома гідроциліндрами.                                                                                      

            • На замовлення крани можуть комплектуватися гідророзподільником з електронним пропорційним управлінням виробництва фірми "Sauer-Danfoss" в комплексі з сидінням оператора і вмонтованими джойстиками забезпечує плавність, легкість і точність управління. Знижується втомлюваність оператора, підвищується безпека і продуктивність роботи.


            • Для збільшення висоти підіймання гака і величини подстрілового простору крани можуть комплектуватися решітчастим подовжувачем довжиною 9м, який прикріплений до оголовка стріли. В транспортному положенні подовжувач повернутий і закріплений збоку на стрілі. Переміщення подовжувача з транспортного положення в робоче здійснюється вручну без застосування додаткових вантажопідіймальних засобів.                                               


            • Нова кабіна машиніста має підвищену міцність завдяки застосуванню в каркасі металічних прямокутних профілів, сучасний інтер'єр, що включає зручне крісло оператора, нові типи облицювальних панелей, клеєні вікна, дизельний опалювач "Планар" з автоматичною електронною системою підтримки заданої температури в кабіні. Кабіна з розсувними дверима і люком, що дозволяє контролювати мікроклімат.


            • Безпечну роботу крана гарантує комплекс приладів і пристроїв, включно з мікропроцесорним обмежувачем навантаження ПЗК-30 з цифровою индикацією параметрів роботи на дисплеї в кабіні кранівника. Прилад автоматично здійснює захист крана від перевантаження і перекидання, обладнаний системою координатного захисту крана, необхідною для роботи в тісних умовах, має вмонтований модуль захисту крана від небезпечної напруги для роботи поблизу ліній електропередач і блок телеметричної пам'яті “чорний ящик”, який фіксує робочі параметри і ступінь завантаження крана протягом всього строку експлуатації.

                         
            • Крани КТА-25  по основних параметрах (вантажний момент, висота подіймання, включно з роботою з подовжувачем 9м, вантажопідіймальність на проміжних вильотах) не поступаються, а по окремих позиціях перевищують параметри кранів інших виробників.