Конкурентні переваги

Автогідропідйомник телескопічний АГП-27 призначений для піднімання на висоту до 27 метрів робочого персоналу для виконання монтажних, оздоблювальних та інших висотних видів робіт. Виліт стріли може досягати 19 метрів. Кут повороту стріли становить 360 градусів. Завдяки відносно малій масі  (5 500 кг) підйомник може бути змонтовано як на 3-х вісному, так и 2-х вісному  автомобільному шасі різних марок.


Основний робочий механізм автогідропідйомника - телескопічна стріла — складається з основи і 5-ти секцій, перша з яких висувається гідроциліндром, а інші з допомогою ланцюгової передачі. Основа стріли  кріпиться до поворотного круга за допомогою вертикальної секції. Секції стріли виготовлені  з високоміцної сталі DOMEX S960. До останньої секції кріпиться робоча платформа (корзина), здатна повертатися навколо осі вліво і вправо на 70 градусів. Підіймальна  здатність корзини — 300 кг. Корзина незважаючи на положення стріли  утримується горизонтально в автоматичному режимі балансувальним циліндром. Корзина має поручні безпеки з входом, який надійно закривається. На поручнях закріплені кронштейни для пристібання страхувальними поясами робочого персоналу.


Стійкість автогідропідйомника в роботі забезпечується 4-ма висувними опорами, виготовленими з високоміцної сталі DOMEX S700. Управління підйомником (джойстики) може здійснюватися як із землі, так і з робочої платформи (корзини). Рабочі операції можуть здійснюватися за допомогою дистанційного управління. Подйомник обладнаний приладами безпеки, які блокують роботу при перенавантаженнях, несправностях, а також у випадках, коли машина не встановлена на опори. Аварійна зупинка може здійснюватися як із землі, так і з корзини. Імпортні комплектуючі провідних європейських брендівв гарантують надійну і тривалу  роботу автогідропідйомника АГП-27.