Конкурентні переваги

Сміттєвоз із заднім завантаженням СКЗ-16 призначений для застосування в комунальному господарстві для механізованого і ручного підбирання твердих побутових відходів, транспортування і механізованого розвантаження в місцях утилізації. Тип завантаження задній. Об'єм контейнера становить 15 куб. м., а приймально-завантажувального бункера 1,5 куб.м. Коефіцієнт ущільнення відходів може досягати значення 6:1 в залежності від його виду.

Контейнер— зварна металоконструкція, виготовлена зі сталі Ст-52 товщиною 3-5 мм. Бокові сторони выпуклі гладкі або з рифленими профілями для підсилення конструкції. Виштовхувальна плита — робочий механізм контейнера-служить для пресування і переміщення відходів при завантаженні і розвантаженні. Приводиться в дію гідравлічним циліндром по направляючих.

Приймально-завантажувальний бункер сміттєвоза СКЗ-16 включає захоплювальний механізм, який забезпечує роботу з пластиковими контейнерами об'ємом 120, 240, 360, 1100 літрів і металічними об'ємом 1100 літрів. Час підіймання-опускання механізму — 15-30 секунд. Час підіймання бака з відходами — 9-15 сек. Конструкція виготовлена зі сталі Ст-52 товщиною 4-8 мм, а поверхні, які контактують з відходами зі сталі HARDOX 400. Конструкція захоплювального механізму дозволяє регулювати висоту кожного із захватів. Дана перевага дозволяє завантажувати нестандартні сміттєві баки, а також баки, встановлені на нерівних чи обледенілих ділянках.

Управління сміттєвозом СКЗ-16автоматичне електричне і ручне управління робочими операціями здійснюється через панель, что передбачає пуск, зупинку, неперервний цикл роботи і аварійну зупинку.

Температурний режим роботи - від -400С до +400С; система управління  — вологозахищена. Гідронасос — тандемного типу, що дозволяє завантажувати контейнери і ущільнювати сміття одночасно, виробництва HYDROCAR або CASAPPA (Італія), гідроклапани (Туреччина). Робочий тиск в системі 180 MPa.

По бажанню замовника сміттєвоз СКЗ-16 може комплектуватися камерою заднього виду і монітором всередині кабіни.