Гарантійне обслуговування

 Гарантійне обслуговування автокранів “СИЛАЧ” проводиться на ТОВ “ВКФ ДЗАК” або акредитованих сервісних центрах. Покупець автокрана в строк не пізніше 20 днів з моменту його придбання повинен зареєструватися в найближчому сервісному центрі ТОВ “ВКФ ДЗАК” в радіусі 250 км.

 

Гарантійний строк експлуатації автокрана - 18 місяців з дня введення крана в експлуатацію, але не більше 1000 мотогодин наробітку кранової установки. Гарантійний строк обчислюють з дня введення крана в експлуатацію, але не пізніше 6 місяців від дня надходження крана покупцю.

 

 

ТОВ “ВКФ ДЗАК”- виробник автомобільного крана- гарантує справну роботу автокрана згідно з нормативною документацією (в частині кранової установки) при умові виконання покупцем правил транспортування, зберігання, експлуатації і обслуговування, що приведені в паспорті і настанові з експлуатації, а також виконання вимог правил будови і безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів і проходження кранівником навчального курсу по ознайомленню з особливостями експлуатації гідравлічного крана.

 

Гарантія на шасі, прилади захисту крана та інші комплектувальні вироби- згідно з нормативною та супровідною документацією виробників. Гарантійний строк не розповсюджується на деталі, що швидко зношуються.

 

Гарантійні зобов'язання виробник виконує безпосередньо перед покупцем крана. При продажу (перепродажу) крана гарантійні зобов'язання встановлюються згідно з окремим договором між виробником і новим покупцем.