Завод сьогодні

  ТОВ "ВКФ ДЗАК” – потужне машинобудівне підприємство, одне з найбільших в західному регіоні України, що спеціалізується на виготовленні вантажопідіймальної техніки.

 

Виробничі площі складають 54 тис. кв. метрів. 11 виробничих цехів підприємства забезпечують повний технологічний цикл виробництва автокрана – від виготовлення деталей вузлів до складання, випробування і фарбування.

 


 

   Основною продукцією підприємства є модельний ряд автомобільних кранів вантажопідіймальністю 18т, 25т, 28т, 32т, 35т, 50т, відомих під торговою маркою “СИЛАЧ”, на шасі МАЗ, КрАЗ, КАМАЗ, FORD Cargo, TATRA різних модифікацій. ТОВ “ВКФ ДЗАК” також виготовляє баштові крани швидкого монтування КБА-201 "ФОРТІС", сміттєвози, автогідропідйомники, крани-маніпулятори, гідроциліндри, запасні частини, різні види металоконструкцій.
 
  ТОВ "ВКФ ДЗАК” реалізовує свою продукцію як на внутрішньому ринку, так і виступає суб'єктом зовнішньоекономічної діяльності. Збільшення обсягу експорту і підвищення якості продукції – основні напрямки розвитку ТОВ “ВКФ ДЗАК”. Продукція підприємства сертифікована в Євросоюзі, Росії, Білорусі. Експортні поставки автокранів здійснюються через розгалужену дилерську мережу і торгові представництва, які крім України, функціонують в Казахстані, Російській Федерації, Білорусі, Азербайджані, Латвії, Литві, Узбекистані, Туркменістані, Грузії, а також Чехії, Румунії, Польщі, Болгарії. Спільні підприємства з виготовлення автокранів успішно функціонують в Індії та Білорусі. Гарантійне і технічне обслуговування автокранів проводиться в сервісних центрах, акредитованих ТОВ “ВКФ ДЗАК”.
 
  Підприємство є постійним учасником престижних спеціалізованих виставок в Україні і за кордоном, таких як «Будтех», м. Київ, «СТТ», м. Москва, «Autotech», Чехія, «Міжнародна технічна ярмарка», Болгарія, «MinTech», Казахстан, «СтройЕкспо», Білорусь та інших, демонструючи на них власні технічні досягнення.
 
  Підприємство має власний залізничний вузол, що сприяє відвантаженню автокранів безпосередньо з території підприємства. Соціальна інфраструктура підприємства включає в себе оздоровчу базу в мальовничому куточку Карпат, санаторій «Едельвейс» і сучасний плавальний басейн «Синєвір».