Конкурентні переваги

Для підвищення технічного рівня і підвищення надійності в кранах реалізовані наступні конструкторські рішення:


            • Трьохсекційна стріла довжиною 9 ... 21 м може працювати в 2-х режимах:


            - як двохсекційна (з від'єднаним канатним поліспастом) - в даному режимі 2-а и 3-я секції висуваються пакетом гідроциліндром до довжини 15 м, тому вантажопідіймальність на проміжних вильотах збільшується до 30% в порівнянні зі стрілами з постійно підключеним поліспастом висування 3-ї секції.

            - як трьохсекційна (з під'єднаним канатним поліспастом) - в даному режимі 2-а секція висувається гідроциліндром, а 3-я синхронно канатним поліспастом, що збільшує швидкість висування секцій в два рази і досягається режим максимальних висот и вильотів для стріли довжиною 9...21м.


            • Нова кабіна машиніста має підвищену міцність завдяки застосуванню в каркасі металічних прямокутних профілів, сучасний інтер'єр, що включає зручне крісло оператора, нові типи облицювальних панелей, клеєні вікна, дизельний опалювач "Планар" з автоматичною електронною системою підтримки заданої температури в кабіні. Кабіна з розсувними дверима і люком, що дозволяє контролювати мікроклімат.


            • Робота насоса при встановленні крана на опори проводиться на холостих обертах двигуна, що дозволяє заощадити паливо.


            • Основні гідроцилиіндри крана комплектуються високоякісними ущільненнями і направляючими фірми "Simrit".


            • З'єднання трубопроводів виконано із застосуванням різних кілець, фітингів по DIN 2353 (ISO 2434) імпортного виробництва фірми "Parker".


            • Для збільшення висоти підіймання гака і величини подстрілового простору крани можуть комплектуватися решітчастим подовжувачем довжиною 8м, який прикріплений до оголовка стріли. В транспортному положенні подовжувач повернутий і закріплений збоку на стрілі. Переміщення подовжувача з транспортного положення в робоче здійснюється вручну без застосування додаткових вантажопідіймальних засобів.   

                                                                                             

            • Безпечну роботу крана гарантує комплекс приладів і пристроїв, включно з мікропроцесорним обмежувачем навантаження ПЗК-30 з цифровою индикацією параметрів роботи на дисплеї в кабіні кранівника. Прилад автоматично здійснює захист крана від перевантаження і перекидання, обладнаний системою координатного захисту крана, необхідною для роботи в тісних умовах, має вмонтований модуль захисту крана від небезпечної напруги для роботи поблизу ліній електропередач і блок телеметричної пам'яті “чорний ящик”, який фіксує робочі параметри і ступінь завантаження крана протягом всього строку експлуатації.